Menu Zamknij

Kapelusz czy czapka?

czapki szkolne

Kapelusze zapewniają natychmiastową poprawę charakteru w porównaniu z innymi akcesoriami, takimi jak okulary czy szaliki. Aby wyglądać modnie, dziecko potrzebuje tylko czapki, która dobrze pasuje do twojego stroju.

Najpopularniejszym stylem wśród chłopców jest tradycyjna czapka z daszkiem. Każdy rodzic wie, że trzeba chronić dziecko przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, ale i przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Zabawa na świeżym powietrzu nie może obejść się więc bez czapki z daszkiem. Dobrze dobrana zapewnia ochronę przed przegrzaniem, przewianiem, ale i podnosi komfort zabawy na słońcu, skutecznie osłaniając oczy. Dlatego czapka z daszkiem to idealny wybór zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek na ostatnie dni lata.

Dziewczynki zazwyczaj preferują bardziej nowoczesne style, takie jak okulary przeciwsłoneczne, ozdobione cekinami czapki lub czapkę z kominem. Przy tak wielu opcjach twoja córka  może wyglądać stylowo bez względu na to, jaka temperatura jest za oknem.

Czapki szkolne i ich jakość

Jakość nakrycia głowy dużej mierze zależy od materiałów użytych do ich uszycia  i zewnętrznych elementów projektu, takich jak wstążki i przymocowane do niego kwiatki. Wiele czapek na rynku masowym jest źle wykonanych i całkowicie się rozpadają już po jednym cyklu prania.

Unikaj kupowania czapek na rynku masowym, które są kiepsko wykonane od podejrzanych sprzedawców internetowych, takich jak popularny sklep s produktami z chin z pomarańczowym logo. Warto robić zakupy w sklepach specjalizujących się w produkcji ubrań dedykowanych dzieciom. Wówczas mamy gwarancję, że do wykonania czapki zostały użyte nietoksyczne materiały o wysokiej wytrzymałości. Personel każdego dobrego sklepu z odzieżą dziecięcą doradzi Ci, jakie rodzaje czapek najlepiej pasują do o stylu ubioru twojego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *