Menu Zamknij

Na co zwrócić uwagę wybierając swój pierwszy strój na motor

kurtka na motocykl

Na polskich drogach z roku na rok pojawia się coraz więcej motocyklistów, jednak każdy z nich musi pamiętać o tym, że zanim wsiądzie na motor powinien zadbać o prawidłowy strój, który zapewni komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy. Na pierwszy rzut oka zakupy na motor wydają się naprawdę proste i przyjemne, bo przecież sklepowe Pólki wręcz uginają się od kasków, kombinezon motocyklowy również nie powinien sprawiać problemu. Jak się jednak wydaje rzeczywistość jest zupełnie inna. To prawda sklepy uginają się od odzieży na motor jednak zanim podejmiemy decyzje o kupnie czegokolwiek musimy odpowiedzieć sobie na kilka bardzo ważnych pytań.

Po pierwsze należy odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie i jak będziemy jeździć na motorze, taka informacja zdecydowanie pawęży nasz obszar poszukiwań odpowiedniego stroju.  Do tych głównych kategorii odzieży na motor zaliczamy przede wszystkim strój do jazdy turystycznej oraz miejskiej, a także sportowej oraz off0-roadowej. A zatem istotne ma znaczenie to jaki rodzaj motocykla posiadamy i jak zamierzamy na nim jeździć a nawet o jakiej porze roku i pogodzie.

Więcej informacji: https://alimenty.edu.pl/jak-dobrac-kufer-motocyklowy/

A zatem jeżeli naszym celem jest głównie jazda turystyczna i zwiedzanie po drodze różnych pięknych miejsc warto postawić na odzież, która zapewni nam zarówno bezpieczeństwo jak i komfort jazdy w różnych warunkach atmosferycznych, świetnie sprawdzi się tu zatem kask Schubertach oraz kombinezon motocyklowy przeznaczony do jazdy turystycznej.  Odzież ta charakteryzuje się dużą uniwersalnością i zapewnia bezpieczeństwo w różnych warunkach.

Jeżeli jednak jesteśmy fanami spokojnej jazdy po mieście powinniśmy zainteresować się odzieżą typu krótka skórzana kurtka i dżinsy motocyklowe. Taki zestaw z pewnością sprawdzi się w mieście, gdzie liczy się komfort, wygoda, ale i dobry wygląd, odzież ta bardzo przypomina codzienną, dlatego śmiało będziemy mogli w niej także pospacerować.

Jest również wielu miłośników typowej jazdy sportowej, gdzie prędkość ma znaczenie, a przy tym znaczenie musi mieć również odpowiednio dobrany strój. Zarówno kratka i spodnie jak i kombinezon na motor w tym przypadku musi być wyposażony w liczne ochraniacze, wzmocnienia, a także wielokrotne przeszycia, co zapewni największe bezpieczeństwo.

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *